Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Łódź Kolina Violin Show
skrzypce elektryczne, skrzypaczka elektryczna

Kochani — w ubiegłym roku 2019 r. minęło już 25 lat od rozpoczęcia się mojej przygody ze skrzypcami. Kiedyś wyłącznie klasyczne skrzypce, dziś mogę mieć elektryczne przeźroczyste, białe, czarne czy złote, jakie tylko zapragnę 😉

Podróżując z muzyką poznaję cudownych i pięknych ludzi, odwiedzam tak wiele pięknych miejsc, a to wszystko wykreowało całą mnie, jaką kobietą jestem dziś! Umiejętność swobodnej improwizacji dała mi możliwość zagrania z wieloma wybitnymi muzykami, a mój temperament poznania i niejednokrotnie tańczenia na imprezach z Wami i skrzypcami do rana 😉

Interpretacją utworów “po mojemu” kształtuję przez te lata swoją osobowość, jednocześnie czerpiąc radość i przekazując słuchaczowi pozytywną energii, tyle ile potrafię.

Kocham tak mocno muzykę, jak i ludzi, stąd u mnie chęć występów na scenie, poznawania Was, krótkiej rozmowy. Z każdym kolejnym rokiem odczuwam dużo więcej swobody na scenie, co umożliwia mi też lepszy kontakt z publicznością. Dziś potrafię sporo dla siebie zabrać od widza, ale jeszcze więcej oddać!

Nauczona pokory do życia, z uśmiechem i pozdrowieniami zapraszam do kontaktu. Zapraszam do wspólnej zabawy z dźwiękamii muzyki, która to nas wszystkich łączy — do zobaczenia kiedyś na naszej drodze życia.
Kolina.